www.cvonline.hu

SZERSZÁMMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1067031

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Új prés szerszámok layout-jának (elrendezési, préselési terv) kidolgozása, elfogadása
  • Prés szerszámok gyárthatósági vizsgálatának elvégzése, elfogadása
  • Prés szerszámok átvétele a beszállítótól
  • Prés szerszámok üzembe helyezése, átadása a termelésnek
  • Szerszámok hatékony gyártási képességének folyamatos fejlesztése
  • Mérnöki változások kidolgozása, ütemezése és bevezetése a prés szerszámokba.
  • Kapcsolattartás az üzleti központban dolgozó szakemberekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Szerszámkészítői tapasztalat
  • Lemezalakítási ismeret, fém és lemez megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • Prés szerszámok ismerete, beállítása és karbantartása
  • MS Office ismeret
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • 2D/3D ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Albérlet
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMMÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye