www.cvonline.hu

Szerszámmérnök

  • A hirdetés 220 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, autóipari partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

fröccsöntő területre

Feladatok:

·         Fröccstermék kialakításában való aktív részvétel

·         Szerszámtervezés támogatása, részvétel a szerszámtervek jóváhagyásában

·         Részvétel a szerszámpróbákon, szerszámok átvétele a szerszámgyártónál

·         Gyártásindítás után 90 napig felmerülő problémák megoldása

·         Módosítások koordinálása

Elvárások:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség

·         Fröccsöntésben szerzett tapasztalat

·         Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

·         Problémamegoldó képesség

·         Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

·         Versenyképes alapbér és juttatási csomag

·         Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

·         Felelősség, kihívást jelentő feladatok

·         Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

·        Mosonmagyaróvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő