www.cvonline.hu

SZERSZÁMMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1014418

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új projektek támogatása szerszám oldalról; szerszámkonstrukciók meghatározása, elbírálása
  • Szerszámok részletes árkalkulációjának felülbírálása, ártárgyalások lefolytatása
  • Alkatrész konstrukciók meghatározásában való aktív részvétel
  • Meglevő alkatrészekkel, szerszámokkal való általános problémák kivizsgálása; megoldási javaslat vizsgálata
  • Társosztályok támogatása
  • Beszállítókkal szoros kapcsolattartás
  • Költséghatékony megoldások kidolgozása
  • Felmerülő alkatrész problémák (sorja, felületi hibák, egyéb minőségügyi problémák) gyökér okának meghatározása, ezekre megoldási javaslat kidolgozása
  • Szerszám adatbázis felépítése, frissítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Néhány éves szakmai gyakorlat
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Fröccsöntési ismeretek
  • Projektmenedzsment ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMMÉRNÖK, Veszprém megye