Megbízható, nemzetközi, fémmegmunkálással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

SZERSZÁMMÉRNÖK - SZERSZÁMÜZEMI VEZETŐ
 (HF 11-7594)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szerszámgyártó üzem (18 fő) vezetése,
  • A termeléshez szükséges alapanyagok, alkatrészek, szerszámok igényfelmérése,
  • Szerszámgyártás minőségének és termelékenységének fejlesztése,
  • Üzemi dolgozók oktatása,
  • Vevői reklamációk kezelése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (gépészmérnök előny),
  • Szerszámgyártás / Szerszámkészítés / Szerszámtervezés vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, előrelépési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Nagy kategóriás céges autó magánhasználatra is (benzinnel együtt).

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye dél-nyugati része.
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7594"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése