Megbízható, nemzetközi, fémmegmunkálással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

SZERSZÁMMÉRNÖK - SZERSZÁMÜZEMI VEZETŐ
 (HF 11-7545)

pozícióba.

Feladatok

  • Szerszámgyártó üzem (18 fő)  vezetése,
  • A termeléshez szükséges alapanyagok, alkatrészek, szerszámok igényfelmérése,
  • Szerszámgyártás minőségének és termelékenységének fejlesztése,
  • Üzemi dolgozók oktatása,
  • Vevői reklamációk kezelése.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (gépészmérnök előny),
  • Szerszámgyártás / Szerszámkészítés / Szerszámtervezés vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, előrelépési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Nagy kategóriás céges autó magánhasználatra is (benzinnel együtt).

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye Dél- Nyugati része,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

Magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7545"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése