www.cvonline.hu

Szerszámmérnök (Referenciaszám: HM-1041)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.03.
Hirdetés azonosító: 852797

Feladatok:

  • Szerszámtervezőkkel, szerszámbeszállítókkal való szoros együttműködés, kapcsolattartás a minél jobb minőségű és hatékonyabb szerszámozottság érdekében
  • Megvalósíthatósági és kockázati elemzések készítése, illetve egyeztetése a tervezőkkel
  • Szerszámok beszerzésében való közreműködés
  • Releváns képzések, oktatások szervezése, megtartása belső kollégáknak és beszállítóknak egyaránt
  • Szerszámozási projektek ütemezése, időtervek készítése és nyomon követése
  • Költségcsökkentési és hatékonyságjavító tevékenységek kezdeményezése

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat fémmegmunkáló szerszámok gyártásban, beszerzésében
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Sajtolási és fröccsöntési technológiák ismerete
  • Jó kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1041-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő