www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 915496
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális autóipari megbízónk részére keresünk
Szerszámmérnök (présüzem)

munkatársat.

Főbb feladatok:

•             A gyártáshoz szükséges szerszámok és tartalék alkatrészek fejlesztésének maximalizálása

•             A szerszámok műszaki dokumentációjának kezelése, irányítása

•             Tartalék alkatrész optimalizáció

•             A szerszám-beszállítói tevékenységek felügyelete

•             A szerszám adatbázis naprakészen tartása – új szerszámok dokumentációjának rögzítése

•             Szerszámkarbantartó üzem gépeinek programozása

•             Folyamatos kapcsolattartás a külföldi műszaki osztállyal

•             Munkája során alkalmazza a korszerű szerszámgyártási, diagnosztikai és javítási ismereteket

Amit kérünk:

•             Gépészmérnök végzettség

•             présüzemi sorozatgyártásban szerszámmérnöki vagy karbantartó mérnöki területen szerzett minimum 3év tapasztalat

•             Arisa, Fagor géptípusok ismerete

•             Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás

•             Microsoft Office, Unigraphics, AutoCAD, Solid Edge ismeretek

•             Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

•             Precíz, pontos munkavégzés, határozott fellépés

Amit a cég ajánl:

•             Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,

•             Albérleti támogatás, bejárási támogatás lakóhelytől függően,

•             Cafeteria, bónusz

A munkavégzés helye:

•             Észak-alföldi régió

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió