www.cvonline.hu

Szerszámmérnök (Pécs)

  • A hirdetés 766 napja lejárt

Multinacionális hangtechnika gyártó partnerünk számára keresünk szerszámmérnök pozícióba kollégát. Megbízónk idén nyáron indítja el termelését Pécsen közel 420 fővel.

 Feladatok:

  • Szerszámgyártási koncepciók kidolgozásában való részvétel,
  • Terméktervek, szerszámtervek ellenőrzése, koordinálása,
  • Szerszámadatbázis kezelése, karbantartása,
  • Szerszámpróbák, módosítások ellenőrzése és véleményezése,
  • Javítási és optimalizálási javaslatok kidolgozása.
  • A gyártás követése, együttműködés a termeléssel és a mérnöki osztállyal,

 Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat.
  • Kommunikációsképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Határozott, proaktív személyiség.

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Ha szívesen tagja lenne az újonnan felépülő csapatnak kérem küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol