www.cvonline.hu

Szerszámmérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 319 napja lejárt

Autóipari beszállítóként működő mulatinacionális nagyvállalat csapatába keresünk egy fő szerszámmérnök munkatársat az alábbiak szerint.

Feladatok:

  • Részvétel a fröccstermék kialakításában
  • Szerszámtervezés támogatása, részvétel a szerszámtervek jóváhagyásában
  • Részvétel a szerszámpróbákon, szerszámok átvétele a szerszámgyártónál
  • Gyártásindítás után 90 napig felmerülő problémák megoldása
  • módosítások koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvismeret előny)
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Utazási hajlandóság

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő