www.cvonline.hu

Szerszámmérnök AM02

  • A hirdetés 243 napja lejárt

Fejér megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk

Szerszámmérnök

munkatársat.

Pozíció azonosító: szm
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • A termeléssel és külső szerszámműhelyekkel való együttműködés koordinálása;
  • Részvétel az árajánlatok és az előkalkulációk elkészítésében;
  • Karbantartási dokumentációk határidőre történő elkészítése;
  • A szerszámok üzemviteléhez szükséges, alkatrészek biztosítása;
  • Szerszámok termelékenységének fejlesztése;
  • Javaslattétel szerszámmódosítások fejlesztésre;
  • Dolgozók szakmai oktatása és vezetése.

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú (elsősorban műanyagipari gépészmérnök) vagy gépésztechnikus végzettség;
  • Termelő / gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • CAD szoftver ismeret, (Solidworks, AutoCad);
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, jó terhelhetőség és csapatmunkára való képesség;
  • Microsoft Office alkalmazások (Excel, Power Point, Word,) jó felhasználói szintű alkalmazása;
  • Nagyfokú megbízhatóság, precíz adminisztráció;
  • Jó kommunikációs képesség.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő