Szerszámkonstrukciós projektvezető (autóipar) (Referenciaszám: PJ3925)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.15.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 978541
lejárt

Lemezmegmunkálással foglalkozó TIER-I-es autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk hosszú távra

Szerszámkonstrukciós projektvezető (autóipar)

munkatársat.

Feladatok:

  • közvetlen a vevőkkel történő kapcsolattartás, műszaki és üzletfejlesztési feladatkörök;
  • meglévő és új projektek műszaki támogatása: projekt előkészítés, tárgyalások vezetése;
  • szakmai egyeztetés technológiai és alkalmazási kérdésekben, különös tekintettel a szerszámozásra;
  • műszaki rajzok, vevői elképzelések, gyártásban történő megvalósíthatóságának vizsgálata;
  • szerszámkonstrukciók kialakítása, vevői igények, cégképesség optimalizásával.
  • szerszámgyártókkal való műszaki együttműködés, szerszámgyártatási projektek műszaki vezetése.
  • cég felső vezetésével történő szoros, napi szintű együttműködés.

Elvárások:

  • ideálisan gépészmérnöki végzettség szakirányú területen;
  • autóipari lemezmegmunkálásban szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat. Préselési, hegesztési technológiák alapos ismerete (ez elengedhetetlen);
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • projektmenedzseri készségek, tapasztalatok;
  • német nyelvtudás előny, de nem elvárás.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Megbízónk nem multinacionális vállalat. Sok szakmai önállóságot, érdemi feladatokat és emellé járó versenyképes kompenzációs csomagot biztosít leendő munkatársának.

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám ésa pozíció nevének megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére, a E-mail cím megjelenítése címre.