www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • A hirdetés 463 napja lejárt

Ügyfelünk biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi vállalat.

Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

Feladatok:

  • két komponensű műanyag fröccsöntő szerszámok önálló készítése
  • szerszámpróbákon való részvétel
  • szerszámkarbantartás

Elvárások:

  • szerszámkészítői szakirányú végzettség
  • min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • lézerhegesztésben való jártasság előny
  • targoncavezetői, daruemelő és kötöző jogosítvány megléte előny

Amit a munkakör betöltése esetén kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye
Helyek Ajka
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő