www.cvonline.hu

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 677 napja lejárt

Közel 25 éves múlttal rendelkező szerszámgyártással foglalkozó, kizárólagos magyar tulajdonú cég dinamikus, jó hangulatú csapatába keresünk

kollégát, aki képes csapatban dolgozni, nem fél a kihívásoktól, megbízható, jó munkaerő.

Feladatok, kötelességek:

  • Fröccsöntő és nyomásosöntő szerszámok készítése, módosítások és javítások karbantartások elvégzése.
  • Együtt működés a tervező csapattal.
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Folyamatos 4 műszakos munkarend vállalása

Szükséges iskolai végzettség, egyéb képesítések:

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • A szakmában eltöltött legalább 5-8 éves releváns aktív tapasztalat és gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes, teljesítménnyel arányos kiemelt bérezés.
  • biztonságos, feszültség mentes, jó hangulatú munkakörülmények
  • képzési, fejlődési lehetőségek
  • Nagy összegű Cafetteria juttatások
  • Évente kétszeri nagy öszzegű prémium

Munkavégzés helye:

Csepel Ipar terület XXI.kerület

A szakmai önéletrajzokat az elérhetőség feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő