www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • A hirdetés 667 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • A hidraulikus és excenter présgépeken gyártott megmunkálási műveletekhez (kivágás, lyukasztás, formázás stb.) tartozó présszerszámok karbantartása, javítása
  • A szerszámok gyártásra történő előkészítése, gépen történő beállítása
  • Műszaki információk adása az új szerszámok tervezéséhez, legyártásához, a régiek módosításához
  • A gyártási folyamat figyelése, javaslatok a folyamatos fejlesztésre
  • Proaktív hozzájárulás a Sapa és az EHS kiváló működéséhez, aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Elvárások:

  • Szerszámkészítő szakmai végzettség
  • Gyártási, beállítási és javítási területen szerzett 5 év releváns szakmai tapasztalat

Előny:

  • Targonca, és darukezelői jogosítvány
  • Forgácsoló gépen történő önálló munkavégzés
  • Pneumatikus, és hidraulikus berendezések ismerete

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrieroldalukon! Kattints a "Jelentkezés" gombra.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő