www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

A munkavégzés helye: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye

A munkába lépés időpontja: azonnal, illetve megegyezés szerint

Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Gépek, berendezések, valamint a karbantartás feltételeinek alapos ismerete;
  • Gépek, berendezések használatával a szerszámok megelőző karbantartási feladatainak ellátása, a felmerülő problémák kiszűrése, kezelése, hibaelhárítás;
  • Szerszámok megelőző / javító karbantartó tervének végrehajtása.

Munkaköri célok:

  • A gyárban felmerülő, a technológiához szükséges szerszámok hibáinak elhárítása
  • Részvétel a termelés folyamatosságának fenntartásában
  • Minőségi munkavégzés
  • A társaság piaci pozíciójának erősítése
  • Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Szerszámkarbantartási csoportvezető

Juttatások

  • A piac egyik legjobb ajánlata!
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Kiemelkedően magas alapbér,
  • Bejelentés a teljes keresetre,
  • Hosszútávon kiszámítható anyagi biztonság,
  • Szakmai megbecsülés,
  • A minőségi munkavégzést a vállalat átlagon felül jutalmazza!

Ezen felül további juttatások

  • prémium mozgóbér formájában: teljesítményértékelés alapján,
  • albérleti hozzájárulás vagy bejárási költségtérítés,
  • műszakpótlékok, túlórapótlékok,
  • szakmai továbbképzések,
  • karrier lehetőség,
  • kedvező munkakörülmények,
  • biztos vállalati háttér hosszútávon,
  • védőfelszerelés, munkaruha.

Megbízó

  • Fémelőállítás vagy fém termékek gyártása
  • Szükséges végzettség / Szakterület

Szakmai tapasztalat években: 3

Munkaköri követelmények:

  • Képzettség: Szerszámkészítői végzettség
  • Tapasztalat: Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat

Elvárt szakmai ismeretek:

  • Karbantartási feladatok ellátásához szükséges eszközök és azok használatának ismerete
  • Hegesztési alapismeretek
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek

Személyiségjegyek:

  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz, munkavégzés
  • Gyors átlátó-, és kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ez a kivételes lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre!

Pályázatát maximális diszkrécióval kezeljük!

A kiválasztás folyamán az interjúra utazás költségét a vállalat megfinanszírozza!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő