www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • A hirdetés 1273 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk összeszereléssel és fröccsöntéssel foglalkozó gyártó vállalat. A szerszámos területre keresünk Hozzájuk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Leginkább a fröccsöntő szerszámok javítása, szükséges módosítások elvégzése,
Hibaokok feltárása,
Analizálási feladatok végrehajtása,
Karbantartási feladatok végrehajtása, koordinálása.

Követelmények:

Minimum középfokú végzettség (szerszámkészítő vagy készülékszerkesztő szakmunkás)
Hasonló területen szerzett min. 5 éves szakmai tapasztalat
Szerszámkészítési alaptechnológiák ismerete

Előny:

Kivágó szerszámok javításában, módosítások kezelésében szerzett tapasztalat
Jártasság szerszámgépek kezelésében
Méréstechnikai, gyártástechnológiai ismeretek

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Cafeteria
Bónusz
Stabil munkakörnyezet
Letelepedési támogatás

Munkavégzés helye:

Vas megye A munkavégzés pontos helyét meg tudjuk Önnek mondani telefonon - 06-34-480-380 vagy emailben - E-mail cím megjelenítése
Helyek Sárvár
Szombathely
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -