www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • Company_icon Pex Automotive Systems Kft.
  • Location_icon Érd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • egyedi műanyag fröccsöntő szerszámok gyártása, új szerszám összeállítása
  • szerszámpróbák nyomon követése
  • a termelés folyamatosságának biztosítása
  • megelőző és tervezett karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • a jelentkezés feltétele min. 3 éves szakmai tapasztalat műanyag fröccsöntőszerszám gyártás, -karbantartás területén
  • fémmegmunkálási ismeretek (köszörülés, esztergálás, marás)
  • 2D rajzolvasás
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása a jelentkezés feltétele!

Előny:

  • szerszámkészítői / technikusi képesítés

Munkavégzés helye: Érd

A több műszakos munkába járáshoz térítésmentes céges buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:
Adony, Áporka, Baracska, Csepel, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Gyúró, Halásztelek, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza,    Martonvásár, Nagytétény, Pusztaszabolcs, Ráckeresztúr, Ráckeve, Soroksár, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Taksony, Tárnok, Tordas, Tököl, Vál

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk.

Helyek Érd
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Szerszámkészítő
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű