www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • A hirdetés 5 napja lejárt

Magyarországon dinamikusan fejlődő, műanyagipari termelő cég, szerszámüzemébe keres Szerszámkészítő munkatársat, gyáli munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok javítása illetve karbantartása
  • Szerszámok állapot ellenőrzése és konzerválása
  • Alapvető forgácsoló munkák elvégzése
  • Új szerszámok készítésében közreműködés

Elvárások:

  • Előny a több éves szakmai gyakorlat, de kezdő szakmához kapcsolódó szakmai képzettségű jelentkezését is várjuk.
  • Szerszámkészítő szakmai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai kihívások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérem küldje el önéletrajzát.

Helyek Gyál
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Szerszámkészítő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű