www.cvonline.hu

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 53 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Termelési osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Hegesztő szerszámok készítése
  • Alkatrészek fúrása, gyártása

Elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség (Lakatos, vagy szerszámkészítő)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés > Lakatos, Szerszámkészítő
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő