www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1083337

Gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Új szerszámok készítése, gyártásba történő beüzemelése
  • Szerszámpróbák végrehajtása
  • Javaslatok tétele a szerszámok fejlesztéséhez
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szabályok betartása

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség (szerszámkészítői vagy fémmegmunkáláshoz kapcsolódó)
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Hidegalakító szerszámok területén szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdés
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Nehézgépkezelői bizonyítvány
  • Angol nyelvtudás
  • Esztergálási gyakorlat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Heves