www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • A hirdetés 165 napja lejárt

Magyarországon dinamikusan fejlődő műanyagipari termelő cég, szerszámüzemébe keres Szerszámkészítőt, gyáli munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok javítása illetve karbantartása
  • Szerszámok állapot ellenőrzése és konzerválása
  • Alapvető forgácsoló munkák elvégzése
  • Új szerszámok készítésében közreműködés

Elvárások:

  • Előny a több éves szakmai gyakorlat, de kezdő szakmához kapcsolódó szakmai képzettségű jelentkezését is várjuk.
  • Szerszámkészítő szakmai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai kihívások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő