www.cvonline.hu
Szerszámkészítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1079417

Dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Egyszerű szerszámalkatrészek javítása, polírozása és cseréje
  • Szerszámállapot ellenőrzések és konzerválások elvégzése
  • Fröccsöntőszerszámok általános műszaki állapotának figyelése, észrevételek jelzése
  • Új és használatban lévő szerszámalkatrészek átmérése, ellenőrzése
  • A javítandó alkatrészek átvétele, a javítási folyamat nyomon követése, koordinálása
  • Szakmai tudás folyamatos fejlesztése (pl. szerszámkészítői ismeretek)
  • Igény szerint munkatársak támogatása, oktatása, szakmai ismeretek átadása
  • Új szerszámok felfuttatásával kapcsolatos feladatok felügyelete, kiadott részmunkafolyamatok ellenőrzése
  • Alapvető forgácsoló munkák elvégzése

Elvárások:

  • Szerszámkészítői végzettség
  • Szerszámkészítés területén szerzett jártasság és/vagy szerszámkarbantartásban szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontosság, precizitás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.