www.cvonline.hu
Szerszámkészítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1077090
lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • új műanyag fröccsöntő szerszámok készítése rajz alapján
  • szerszámpróbákon való részvétel
  • szerszám korrekciók elvégzése
  • gyártás közben sérült szerszámok javítása, karbantartása

Elvárások:

  • fémipari végzettség
  • szerszámkészítésben szerzett többéves tapasztalat
  • pontos, nagyon precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Előny:

  • szerszámkészítő végzettség
  • emelőgép kezelő (daru) engedély

Amit nyújtunk:

  • határozatlan idejű szerződés, 3 hónap próbaidő
  • versenyképes juttatási csomag
  • havi 1-2 nap túlóra lehetőség
  • változatos, kihívást jelentő feladatok

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.