www.cvonline.hu

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1051737

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Adott alkatrész, készülék gyártástechnológiájának megtervezése
  • Megmunkálások kézi, gépi megválasztása, hőkezelések esetleges elvégzése
  • Összetett alak- és helyzetmérések végzése, az előírt azonosító adatok felvitele
  • Szerszám-, készülékelemek összeépítése;
  • Hidraulikus/pneumatikus működtető berendezések beállítása
  • Szerszám/készülék működtetése, minősítése, felmerülő hibák kijavítása a minősítés során
  • Együttműködik a szerszámgyártásban résztvevő forgácsolókkal és hőkezelőkkel, a gyártógépek beállítóival és a technológusokkal

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat fröccsöntő szerszámjavítás területén
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, jó manuális képességek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMKÉSZÍTŐ, Győr-Veszprém térsége