www.cvonline.hu

Szerszámkészítő (Veszprém)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 907056

Autóipari világmárkák számára gyártó partnerünk 140 éve az autóipar megbízható partnere. Veszprémi gyáruk árbevételét tekintve évek óta első helyen áll a megyei cégek ranglistáján. Az 1700 főt foglalkoztató veszprémi leányvállalat dinamikusan fejlődő, lendületes, folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat hosszú távú feladatokra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Szerszám és termékhibák felmérése, elhárítása, a javításhoz szükséges információk beszerzése,
  • Szerszámok átvétele-kiadása, a megfelelő kísérő lapok kezelése,
  • Az elvégzett munkák előírás szerinti lejelentése, dokumentálása,
  • Ismert forgácsoló gépeken munkák elvégzése vezető megbízására,
  • Gépek tisztán tartása,
  • Az előírt időszakos tervszerű megelőző karbantartások elvégzése,
  • Elvégzett munka ellenőrzése, nyomon követése,
  • Műhelyrend betartása, munkakörnyezet tisztán tartása 5S elvek mentén
Elvárások:
  • Szerszámkészítő szakmunkás végzettség (forgácsolási ismeretek előnyt jelentenek),
  • Szerszám, termék és technológiai ismeretek,
  • 2 műszakos munkarend vállalása (délelőtt-délután),
  • 10 hetente éjszakás műszak, 2 hetente a szombati túlóra, esetenként vasárnapi készenlét vállalása,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Jó kézügyesség, látás és fizikum,
  • Jó problémamegoldó képesség és kreatív gondolkodás,
Amit kínálunk:
  • Kiemelt alapbér + pótlékok + bónusz
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás biztosítása
  • Változatos munkakör
  • Karrierépítési és szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Kapcsolat

Jelentkezni lehet a E-mail cím megjelenítése email címre küldött önéletrajzzal, a megpályázott munkakör (szerszámkészítő) tárgy mezőben történő feltűntetésével.
Érdeklődni : +36 70 66 55 251