www.cvonline.hu

Szerszámkészítő technikus - Pápa (Referenciaszám: NB-1537)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1088980

Feladatok:

  • Adott alkatrész, készülék gyártástechnológiájának megtervezése, anyagok és segédanyagok biztosítása
  • Termelőeszközök előkészítése, munkagépek kiválasztása
  • Szerszám-, készülékelemek összeépítése
  • Működéshez szükséges méretek (léptetés, löketelőtolás, stb.) beállítása, a perifériák összekapcsolása a szerszámmal (kivető, léptető, stb.)
  • Hidraulikus/pneumatikus működtető berendezések beállítása
  • Szerszámok, készülékek működtetése, minősítése
  • Karbantartás, javítás, felújítás elvégzése
  • Együttműködik a gyártógépek beállítóival és a technológusokkal, valamint a szerszámtervezőkkel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (szerszámkészítő)
  • Pár éves szakmai tapasztalat fröccsöntő szerszámjavítás területén
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, jó manuális képességek

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1537-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Pápa
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő