www.cvonline.hu

Szerszámkészítő / Szerszámkarbantartó

  • A hirdetés 368 napja lejárt

Munkaköri feladatok:

  • Gépek, berendezések használatával a szerszámok megelőző karbantartási feladatainak ellátása, a felmerülő problémák kiszűrése, kezelése, hibaelhárítás;
  • Szerszámok megelőző / javító karbantartó tervének végrehajtása;
  • Egyszerű szerszámalkatrészek javítása, polirozása és cseréje;
  • Szerszám állapot ellenőrzések és konzerválások elvégzése;
  • Saját területén a fröccsöntőszerszámok általános műszaki állapotának figyelése, észrevételek jelzése;
  • Új és használatban lévő szerszámalkatrészek átmérése és ellenőrzése;
  • Új szerszámok felfuttatásával kapcsolatos feladatok felügyelete, a kiadott részmunkafolyamatok ellenőrzése;
  • Alapvető forgácsoló munkák kivitelezése;
  • Szerszámpróbákon aktív szakmai részvétel;
  • Minden egyéb, a felelősségi körének és képzettségének megfelelő olyan feladat ellátása, mellyel közvetlen felettese megbízza.

Munkaköri célok:

  • A gyárban felmerülő, a technológiához szükséges szerszámok hibáinak elhárítása
  • Részvétel a termelés folyamatosságának fenntartásában
  • Minőségi munkavégzés
  • A társaság piaci pozíciójának erősítése
  • Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Szerszámkarbantartási csoportvezető / Műszakvezető

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Munkaidő: Folyamatos műszakrend szerint, azaz 6 nap munka (8 óra) és 2 nap pihenő

Munkaköri követelmények:

Képzettség: Szerszámkészítői szakmunkás végzettség

Tapasztalat: Legalább 2-3 év tapasztalat (szerszámkészítés-, javítás és/vagy karbantartás területén)

Elvárt szakmai ismeretek:

  • Gépek, berendezések, valamint szerszám karbantartás feltételeinek alapos ismerete
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Műanyag fröccs-szerszámok, esetleg fémfröccs szerszámok, 2-3 komponensű szerszámok ismerete
  • Síkköszörűgép kezelése, hagyományos eszterga, hagyományos maró kezelése
  • Felhasználói szintű informatikai tudás
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek

Személyiségjegyek:

  • Önálló munkavégzés képessége
  • Felelősségteljes, fegyelmezett
  • Precíz, minőségi munkaszemlélet jellemzi
  • Gyors átlátó-, és kiváló problémamegoldó képesség
  • Kreativitás

Foglalkoztatás jellege: Alkalmazotti jogviszony a vállalat saját állományában,határoztalan idejű munkaszerződés

Juttatások:

Havibér összege: versenyképes alapbér (tapasztalat függő, besorolási szint alapján)

+ Egyéb juttatások:

  • Szakmai és személyes fejlődés perspektívája
  • Stabil vállalati háttér
  • Évközi béremelési lehetőség (szakmai fejlődés alapján, szint lépés)
  • Műszakpótlék (20-30-60) valamint vasárnap és ünnepnapokon
  • Túlórapótlék
  • Cafeteria (bruttó 40.000 HUF/hó)
  • Havi bónusz (teljesítményértékelés alapján, a bruttó havibér maximum 10%-a)
  • Éves bónusz (összvállalati teljesítmény alapján évente egyszer)
  • Albérlet támogatás
  • Bejárási támogatás
  • Munkaruha
  • Karácsonyi / Húsvéti csomag
  • Dolgozói üzletben kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Belső képzések, szakmai tréningek
  • Tanulmányi szerződés lehetősége
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő