www.cvonline.hu

Szerszámkészítő - szerszámkarbantartó

  • A hirdetés 275 napja lejárt

Az F.Segura Csoport több, mint 40 éve működő, spanyol tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Fő profilja fémalapú autó alkatrészek gyártása a piac olyan vezető márkái számára, mint a Ford, Volkswagen, Seat, Audi, Mercedes és Volvo. A 2009 óta működő magyarországi üzem nagyszerű csapatmunka eredményeként kiváló minősítést nyert több megrendelőjétől, többek között a Jaguár- Land Rovertől.
Cégünk növekvő megrendeléseinek kielégítésére, bővülő csapatunkba keressünk új kollégát

pozícióba.
A pozíció célja a magyarországi gyártó egységbe érkező új projektek és a már meglévő szerszámállomány megelőző és azonnali karbantartása.

A pozícióhoz kapcsolódó feladatok:

  • Autókarosszéria elemek gyártásához szükséges présszerszámok meghibásodásainak javítása, szerszámmódosítások végrehajtása;
  • Részvétel a gyártásindításban, új szerszámok jóváhagyási folyamataiban;
  • A szerszámpróbák és a termelés folyamatos szakmai támogatása, szerszámhibák azonnali megoldása;
  • Megelőző-tervezett karbantartások végrehajtása.

Ideális pályázónk:

  • Szerszámkészítő végzettség;
  • Legalább 3 éves fémipari, esetleg alumínium ipari gyártásban, szerszámkarbantartásban szerzett szakmai tapasztalat;
  • Nagyon jó műszaki érzék és felkészültég;
  • Együttműködő készség, csapatszellem.

Amit kínálunk:

  • Elismerő juttatási csomag;
  • Folyamatos szakmai képzés, fejlődési lehetőség;
  • Kihívásokkal teli, baráti munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni. Kérjük a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő