www.cvonline.hu

Szerszámkészítő (Ref.szám: KJ-1177)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Jelentkezési határidő: 2015.06.11.
Hirdetés azonosító: 925301

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 5 éves szakirányú tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Gyártóeszközök, szerszámok gyártása, összeszerelése, javítása dokumentációk alapján
  • Megrendelők alapján alkatrészgyártás ütemezése
  • Gyártó géppark berendezéseinek kezelése, programozás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Ingyenes céges járat/bérlettámogatás

Munkavégzés helye:

Kunsziget (Győrtől 17 km)

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari multinacionális partnere számára toboroz főállású munkavállalókat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1177-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-es telefonszámon vagy személyesen Győrben a Corvin utca 12 szám alatt.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő