www.cvonline.hu

Szerszámkészítő - Németország

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.21.
Jelentkezési határidő: 2016.07.22.
Hirdetés azonosító: 1042424

Pozíció leírása / Job description

​Egy fém és műanyag megmunkáló vállalat keres azonnali kezdéssel Brandenburg térségben (Berlintől északra) szerszámkészítő munkatársakat.

Feladatok:

- Fröccsöntő, stancoló és formázó szerszámok megelöző karbantartása, javítása és átalakítása
- Kopási állapot és károk okainak megállapítása és elhárítása
- Karbantartó tervek készítése és aktualizálása

Elvárások:

- Befejezett szakmai képzés fémipari területen, elsősorban, mint szerszámmechanikus
- Megbízhatóság
- Műszakos munkarend vállalásának készsége
- Német nyelvi ismeret (kommunikációs, A2 szint)
- PKW és jogositvány

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Személyes támogatás és tanácsadás a Randstad kirendeltségnél
- Juttatás: bruttó 2.000 Euro/hónap

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a