Szerszámkészítő (német nyelvtudással) - Veszprém (Referenciaszám: HM-725)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.26.
Hirdetés azonosító: 1036455

Feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok gyártásra történő előkészítése, szerszámok gyártás utáni karbantartása, szerszámhibák kézi javítása (polírozás, fenés, betétek cseréje)
  • Szerszámok raktározása
  • Minőségi és mennyiségi termelés biztosítása
  • Munkafegyelem betartása

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Min. 2-3 éves szerszámkarbantartási tapasztalat
  • Fröccsöntő szerszámok ismerete (előkészítés, tisztítás)
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Rugalmasság, önállóság, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Jó csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Külföldi betanulási lehetőség
  • Kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka
  • Karrierlehetőség multinacionális vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, Cafeteria

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízója, egy külföldi érdekeltségű gyártó cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó HM-725-ös referenciaszámot az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983 6173-as mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -