www.cvonline.hu

Szerszámkészítő (Nagykőrös)

  • Company_icon Adecco
  • Location_icon Kecskemét, Cegléd, Nagykőrös
  • A hirdetés 364 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, a nagykőrösi CROWN élelmiszeripari csomagolóanyag gyártással foglalkozó multinacionális partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerszámkészítő

Feladatok:

  • Berendezések üzemeltetése és karbantartása

  • Megrendelt alkatrészek és célszerszámok elkészítése

  • Alapanyag felhasználás dokumentálása, új igények leadása

  • Tartalék szerszámok állapotának figyelmemmel kisérése

  • Óvja és rendeltetésszerűen használja a reábízott mérőeszközöket

Elvárások:

  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

  • Minimum 5 éves a szakmában eltöltött gyakorlat

  • Forgácsolási alapismeretek

  • Mérési alapismeretek

  • Jó rajzolvasási készség

  • Precíz, igényes és kreatív munkavégzés

  • Megfelelő technológiai fegyelem

  • Csapatmunkára való alkalmasság

  • Új technológiának a megtanulására való hajlandóság

Előny:

  • Síkköszörülésben szerzett gyakorlat

  • Palástköszörülésben szerzett gyakorlat

  • Mérőgépes mérésben szerzett gyakorlat

  • Nagykőrösi vagy közeli lakóhely

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Nagykőrös

Helyek Kecskemét
Cegléd
Nagykőrös
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola