www.cvonline.hu

Szerszámkészítő munkatárs

  • A hirdetés 515 napja lejárt

Szerszámkészítő

munkatárs

 Feladatok:

  • excenter présgépeken gyártott alkatrészek szerszámainak karbantartása
  • szerszámjavítási munkák elvégzése
  • új szerszámok készítése, gyártásba történő beüzemelése
  • szerszámpróbák végrehajtása
  • javaslatok tétele a szerszámok esetleges átalakításában

Elvárások:

  • szerszámkészítői végzettség
  • szakmai tapasztalat (elsősorban fémipari) présszerszámok karbantartása területén
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • esetenként nyújtott műszak vállalása

Előny:

  • targonca jogosítvány ( OKJ )

Amit kínálunk:

  • versenyképes, feladathoz mért kompenzációs csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • változatos feladatok

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen.

A pozícióval kapcsolatos további tájékoztatást az alábbi telefonszámon kérhet:
Zsikó Tamás (Termelésvezető) +36 30 213 3875

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő