www.cvonline.hu

Szerszámkészítő (KJ-725)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.01.29.
Jelentkezési határidő: 2015.06.28.
Hirdetés azonosító: 923741

Feladatok:

  • Gyártóeszközök, szerszámok gyártása, összeszerelése, javítása dokumentációk alapján
  • Megrendelők alapján alkatrészgyártás ütemezése
  • Gyártó géppark berendezéseinek kezelése, programozás

Elvárások:

  • Szerszámkészítő szakképesítés
  • Szerszámgyártás területén szerzett többéves szakmai tapasztala
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek
  • CAD alapismeretek
  • Mérés- és szakrajz tudás
  • Külföldi betanulás vállalása!

A munkáltató ajánlata:

  • Bérezés megegyezés szerint!
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet
  • Külföldi betanulás (Svájc, Németország) várhatóan 1 éves időtartamban!
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés egy fiatal, lendületes csapatban

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy veszprémi elektronikai alkatrész gyártó részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-725-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 20-448-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)