www.cvonline.hu

Szerszámkészítő-Kaposvár

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.16.
Hirdetés azonosító: 996123
lejárt

Kaposvári multinacionális vállalat saját állományába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerszámkészítő (Kaposvár)

Feladatok:

  • Présszerszámok karbantartása
  • Szerszámok gyártásra történő előkészítése
  • Szerszám meghibásodás esetén, hibák elhárítása
  • Új alkatrészek beszerelése és tesztelése
  • Szerszámok időszakos, ütemezett karbantartása
  • Használaton kívüli szerszámok konzerválása
  • Gyártási folyamat nyomon követése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség / Hasonló munkakörben szerzett tapasztalta
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér+műszakpótlékok+ széleskörű kafetéria rendszer)
  • Bejárási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi vállalati háttér, rendezett munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Kaposvár-Fusetech Kft.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát e-mailben az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, a tárgymezőben tüntesse fel a pozíció nevét: Szerszámkészítő

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu