www.cvonline.hu
Szerszámkészítő INTS/15/14

Műanyag szerszám gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk

Szerszámkészítő

pozícióba munkavállalókat
INTS/15/14

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok összeszerelése
  • Dokumentáció naprakész vezetése
  • A felettes vezető utasításainak maradéktalan betartása
  • Az esetleges eltérések okainak kivizsgálása, dokumentálása
  • A rábízott eszközök állapotának megóvása
  • Munkaterületének tisztántartása

Elvárásaink:

  • Szerszámkészítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízható rajzolvasási képesség
  • Önálló, gondos és precíz munkavégzés
  • Forgácsoló gépek ismerete és használatukban szerzett jártasság

Előny:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Jó hangulat egy jó csapatban egy igazi High-tech környezetben
  • Fejlődési lehetőség
  • Túlórázási lehetőség
  •  Versenyképes fizetés
  • Lakhatási- vagy utazási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Szigetszentmiklós
Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű