www.cvonline.hu

Szerszámkészítő - Győr (Referenciaszám: RE-1465)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.03.29.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1027307

Feladatok:

  • Szerszámok gyártása, javítása dokumentációk alapján
  • Szerszámok gyártásra történő előkészítése, szerszámok gyártás utáni karbantartása
  • Szerszámok raktározása
  • Együttműködés a szerszámkarbantartó munkatársakkal

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Fröccs szerszámok ismerete előny
  • Darukezelői és elektromos gyalogkíséretű targoncás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1465-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -