www.cvonline.hu

Szerszámkészítő (Gy-M-S)

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari beszállítóként működő multinacionális nagyvállalat csapatába keresünk Szerszámkészítő munkatársat az alábbiak szerint.

Feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok szét- és összeszerelése
  • Közreműködés szerszámok javításában és módosításában
  • A módosítandó szerszámelemek előkészítése
  • A módosított alkatrészek beszerelése
  • Polírozási feladatok ellátása géppel/kézzel
  • Illesztések elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Fröccsöntő szerszámok ismerete, javításában szerzett tapasztalat
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Marás, esztergálás, köszörülés területén szerzett tapasztalat előny
  • Szerszámelemek hegesztésében való jártasság előny

Fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő