www.cvonline.hu

Szerszámkészítő - Géplakatos

  • A hirdetés 599 napja lejárt

Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye legnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Szerszámkészítő

A leendő munkatárs feladatai:
- Egyedi alkatrészek fúrása és szerelése megadott rajz alapján

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

- 1-2 év gyakorlat
- szakmai végzettség megléte
- megbízható, precíz munkavégzés
- egy műszakos munkarend vállalása
Előny:
- hidraulikus ismeret

Amit nyújtani tudunk:

  • Cafeteria,
  • Bónusz rendszer
  • Utazás támogatás
  • Stabil állás, karrierlehetőség

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Békéscsaba
* Műszakrend: egy műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja 06-20-216-00-43 hétköznapokon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:
BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014

Helyek Békés
Békés
Kategória -