www.cvonline.hu

Szerszámkészítő- és karbantartó

  • A hirdetés 1024 napja lejárt

Egy spanyol tulajonú, komoly szakmai múlttal rendelkező alkatrészgyártó céghez keresünk

munkatársat.

Kiváló minőségű termékeiről ismert megrendelőnk fémalapú alkatrészek tervezésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik, valamint ezek értékesítésével a nemzetközi piacon.

Feladatok:

  • Autókarosszéria elemek gyártásához szükséges présszerszámok meghibásodásainak javítása, szerszámmódosítások végrehajtása
  • Szerszámpróbák végrehajtása
  • Új szerszámok gyártásba történő beüzemelése
  • Részvétel az új szerszámok jóváhagyási folyamatában

Elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat elsősorban fémipari (hidegalakító, sajtoló) szerszámok karbantartása területén
  • Szerszámkészítő végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál:

  • Modern technológiával felszerelt munkakörnyezet
  • Utazási támogatás
  • Dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Szolnok

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő