www.cvonline.hu

Szerszámkészítő - Csót

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Magyarország
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat csapatában dolgozni? Üzletberendezéseket gyártó multinacionálisvállalathoz keresünk Pápa vonzáskörzetében

Szerszámkészítő szakmunkásokat

Feladatok:

  • Fémes és nemfémes anyagok kézi és gépi megmunkálása
  • Nagy értékű forgácsoló szerszámok, kéziszerszámok, különleges és egyedi készülékek, ellenőrző eszközök, meleg- és hidegalakító sajtolószerszámok szerelése, felújítása
  • Szerszámpróbák elvégzése, működésük ellenőrzése, esetleges korrekciók kivitelezése
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség, szerszámkészítő vagy gépi forgácsoló képesítés
  • Azonos munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, NC- CNC ismeret
  • Jó rajzolvasási készség
  • Nagyfokú önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívűli juttatási csomag
  • Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Utazási támogatás, ingyenes vállalati buszjárat

Amennyiben hirdetzésünk felkeltette az érdeklődését jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a +36-20/298-7244-es telefonszámon lehet.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014