www.cvonline.hu

Szerszámkészítő, CNC forgácsoló - Tata környéke

  • A hirdetés 97 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: A termelési programban meghatározott alkatrészek rajz szerinti elkészítése, forgácsolása a meghatározott időre és az előírt minőségi követelményeknek megfelelően. Termékek CNC forgácsoló programjának elkészítése. A meghatározott technológiai utasítások betartása mellett a rendelkezésre álló technikai eszközök segítségével minden CNC forgácsoló és ahhoz kapcsolódó munkafolyamat biztonságos elvégzése.

Végzettség:
Középfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Huzalszikra forgácsoló gépen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Angolnyelv-tudás Gyártás, termelés területen szerzett tapasztalat Műszaki rajzolvasás Mérőeszközök használatának ismerete Csapatszellem

Műszaki területre

Megjegyzés:
Családias légkörű, autóiparban is jelen levő fémipari vállalat.