www.cvonline.hu

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ (6665)

  • A hirdetés 885 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe:
SZERSZÁMKÉSZÍTŐ
munkakörbe.

Feladatok:
•A berendezések kezelésének szakszerű használata, karbantartása, javítása
•Öntőformák javítása, felújítása
•Köszörülés, marás, esztergálás
•AVI hegesztés

Elvárások:
•Hasonló feladatkörben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
•CNC, NC programozói ismeretek
•CNC esztergák, megmunkáló központok ismerete
•CNC forgácsolói tapasztalat
•Műszaki rajz olvasása, kiváló anyagismeret
•Feladatorientált, szorgalmas, terhelhető személyiség

Előny:
•Számítógép felhasználói szintű ismerete
•alapszintű német nyelvtudás

Munkavégzés helye:
•Kisbér (Fém megmunkálással foglalkozó cégnél)

Amit kínálunk:
•Bejárás biztosítása (Kisbér 25km vonzáskörzetéből)
•Versenyképes jövedelem

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.

Érdeklődni:
Pannon-Work iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/776-3200; 70/3820-926