www.cvonline.hu

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ (6359)

  • A hirdetés 853 napja lejárt

Veszprémben található partnerünk számára keresünk munkatársakat a következő területre:
Szerszámkészítő

Elvárások:
Szerszámkészítői szakmunkás vagy technikusi bizonyítvány
Megbízható rajzolvasási képesség
Alapvető számítógépes ismeretek

Amit leendő munkáltatója kínál:
Stabil munkahely
Kulturált környezet
Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:
Veszprém

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképpel ellátott önéletrajzát küldje el a Link megjelenítése címre.
A pályázaton kérjük feltüntetni a "Szerszámkészítő” pozíció megnevezését.

Egyéb hasonló állások Önnek
HR adminisztrátor (Referenciaszám: PJ5222)

Pannonjob Kft.

HR adminisztrátor Feladatok: - HR osztály munk...
Veszprém

Minőségügyi mérnök (Referenciaszám: PJ4686)

Veszprémi multinacionális, fémipari gyártással...
Veszprém

Csomagoló (Referenciaszám: PJ4978)

Veszprémi élelmiszeripari partnercégünk saját á...
Veszprém