www.cvonline.hu

Szerszámkészítési csoportvezető

  • A hirdetés 711 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytató, autóiparnak beszállító vállalat.  Részükre keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Prés és hegesztő szerszámok rendelkezésre állásának biztosítása;
Szerszámkészítő és szerszámkarbantartó csapat munkájának összefogása;
Megelőző karbantartások koordinálása, javítások szervezése;
Esetlegesen külső szerszámkészítő cégekkel kapcsolattartás;
Technológiai fejlesztések koordinálása;
Pótalkatrészek rendelése;
Beosztott munkatársak koordinálása, fejlesztése, számonkérése;
Gépkihasználtság és egyéb mutatók figyelemmel kísérése, elemzése.

Követelmények:

Szerszámkészítői végzettség;
Sok éves releváns tapasztalat gyártó vállalatnál;
Nyelvismeret (angol v. német).

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási rendszer;
Felelősségteljes munkakör.

Ideális pályázó:

A sok éves tapasztalatát szívesen adja át másoknak, motiváló, fejlesztő vezetőnek tartja magát;
Nyitott az újdonságokra és magas elvárást támaszt önmagával szemben is;
Proaktív, magas önmotivációval rendelkezik.

Helyek Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola