www.cvonline.hu

SZERSZÁMKARBANTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 970159

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A hidraulikus és excenter présgépeken gyártott megmunkálási műveletekhez (kivágás, lyukasztás, formázás stb.) tartozó présszerszámok karbantartása, javítása
  • A szerszámok gyártására történő előkészítése, gépen történő beállítása
  • Műszaki információk adása az új szerszámok tervezéséhez, legyártásához, a régiek módosításához
  • A gyártási folyamatok figyelése, javaslatok a folyamatos fejlesztésre

Elvárások

  • Szerszámkészítő szakmai végzettség vagy géplakatos végzettség hidegalakító szerszámok készítésében szerzett tapasztalattal
  • Gyártási, beállítási és javítási területen szerzett 5 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Targonca, és darukezelői jogosítvány
  • Forgácsoló gépen történő önálló munkavégzés
  • Pneumatikus, és hidraulikus berendezések ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMKARBANTARTÓ, Székesfehérvár