www.cvonline.hu

Szerszámkarbantartó

  • A hirdetés 867 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

Növekedésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Stancoló, lyukasztó, mélyhúzó szerszámok tisztítása, beállítása, szakszerű karbantartása
  • Sorozatgyártás során keletkező szerszámhibák javítása
  • Egyéb, a gyártásban használatos készülékek javítása és gyártása
  • Vágólapok, lyukasztók élezése sík köszörűgépen
  • Közvetlen kapcsolattartás a présgépkezelőkkel, szükség szerinti közös munkavégzés
  • Szerszámgépek, mérőeszközök tisztítása, karbantartása

Elvárások:

  • Fémipari szakmunkás végzettség – szerszámkészítő végzettség előny
  • Forgácsolásban (esztergálás, fúrás, marás, köszörülés) szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Önállóság
  • Pontosság, precizitás
  • Kreativitás
  • Csapatjátékos

Előny:

  • Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztői képesítés
  • Alapfokú word, excel ismeret
  • Építő-és anyagmozgató gépkezelői képesítés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye: Győr, Ipari park

Jelentkezés módja: Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát Kis László részére küldje el az alábbi e-mail címre.
Cooper Bussmann Hungária Kft., 9027 Győr, Berkenyefa sor 7.

Cégünkről és egyéb álláslehetőségeinkről további információ az alábbi weboldalon érhető el: Link megjelenítése.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő