www.cvonline.hu

Szerszámkarbantartó

  • A hirdetés 1037 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Gyártással foglalkozó multinacionális Partnerünk székesfehérvári kisebb egységébe keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Fröccsöntő szerszámok karbantartása;
„Kopóalkatrészek” ellenőrzése, szükség esetén cseréje;
Hibaokok feltárása, hibaelhárító javítások elvégzése;
Általános és megelőző karbantartások, javítások és tisztítások elvégzése;
Szükség esetén tervezési feladatok ellátása;
Munkafeladatok dokumentálása.

Követelmények:

Középfokú (lehetőleg) műszaki végzettség
Min. 2-3 év szerszámkarbantartói tapasztalat

Előny:

Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bejárás támogatása
Cafetéria

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola