www.cvonline.hu

Szerszámkarbantartó

  • A hirdetés 995 napja lejárt

Az Eaton Corporation egy diverzifikált energiagazdálkodással foglalkozó társaság, amely 2012-ben megvásárolta a Cooper Industries-t. A két vállalat 2012-ben 21,8 milliárd amerikai dollár árbevételt ért el.

A korábbi Cooper Industries egyik üzletága a Cooper Bussmann, amely Győrben 2008 nyarán kezdte meg működését. A Cooper Bussmann a világ legnagyobb biztosíték gyártója, kiemelkedő választékot nyújt az áramköri védelmet biztosító megoldásokból a világpiacon. Piacvezető az alacsony- és középfeszültségű biztosítékok forgalmazásában.

Győri gyárunkba 1 fő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Stancoló, lyukasztó, mélyhúzó szerszámok tisztítása, beállítása, szakszerű karbantartása
  • Sorozatgyártás során keletkező szerszámhibák javítása
  • Egyéb, a gyártásban használatos készülékek javítása és gyártása
  • Vágólapok, lyukasztók élezése sík köszörűgépen
  • Közvetlen kapcsolattartás a présgépkezelőkkel, szükség szerinti közös munkavégzés
  • Szerszámgépek, mérőeszközök tisztítása, karbantartása

Elvárások:

  • Fémipari szakmunkás végzettség – szerszámkészítő végzettség előny
  • Forgácsolásban (esztergálás, fúrás, marás, köszörülés) szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Önállóság
  • Pontosság, precizitás
  • Kreativitás
  • Csapatjátékos

 Előny:

  • Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztői képesítés
  • Alapfokú word, excel ismeret
  • Építő-és anyagmozgató gépkezelői képesítés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok

Jelentkezés módja: Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát Szabó Henriett, HR generalista részére küldje el az alábbi e-mail címre.

Cooper Bussmann Hungária Kft.

9027 Berkenyefa sor 7.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő