www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.28.
 Hirdetés azonosító: 289987
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Enclosure divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban precíziós fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt termékeket. A megnövekedett termelési igények miatt keresünk a több mint 500 főt foglalkoztató gyárunkba

Szerszámkarbantartó

munkakörbe munkatársat,

aki lendületes személyiségével, és segítőkész hozzáállásával szeretne csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz!

Ellátandó feladatok, célok:

  • Stancoló gépek és élhajlító gépek szerszámainak karbantartása
  • Stancoló gépek és élhajlító gépek szerszámainak karbantartásához szükséges állapotfelmérése
  • A gyártáshoz szükséges szerszámok azonosítása, összegyűjtése és termelésbe való kiadása
  • A szerszámkarbantartási terület és a szerszámkészlet ellenőrzése és nyomonkövetése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség, karbantartási tapasztalat előny
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása
Személyi tulajdonságok, feltétlen követelmények, ajánlott képességek:
  • Önálló munkavégzés
  • Kezdeményezőképesség
  • Pontos, minőségi munka végzés
  • Pozitív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások)

Munkavégzés helye: Alsózsolca

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Alsózsolca